Играј mix со најдобрите
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!!

Go down 
АвторПорака
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!!   Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!! EmptyВто Ное 17, 2009 8:39 am

Правила :


+ Вака Админот ке отвори тема и вие ке треба во темата да пишите адд само , Немора да отварате нови теми ништо и после секое пријавување админот ке одреди 5души во едниот тим и 5души во другиот тим ,

Пример како ке излгеда


Код:
[size=18]
Админ :   
5on5
Server : (IP)
TEAM A : EDIT
TEAM B : EDIT
Time (Време) : EDIT !
[/size]
[size=24]User BURL3 : add B team  [/size]
[size=24]User Ventura : add A team [/size]Така ке изгледа пријавувањето мислам дека ме разбирате

Ова го правам за вас да играме повеке миксови и ве молам ФЕР ПЛЕЈ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wantmix.macedonianforum.net
p3TR0V
Admin
p3TR0V

Број на мислења : 9
Join date : 2009-11-17
Age : 29
Местолокација : Kocani

Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!!   Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!! EmptyВто Ное 17, 2009 2:39 pm

Подобро ќе биде кога веќе закажувате микс нека се играт 3 мапи, напишете кој ќе играт, и после нареден коа ќе се закаже нека играт други играчи (со истите админи, тоа се подразбира), не вака 2 микса закажани, 2 мапи од кои 80% од играчите се истите. Мој предлог е ако се игра 1 микс нека се играат 3 мапи, и после за наредниот нека се даде шанса на други играчи. З
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.element-gaming.com
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!!   Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!! EmptyВто Ное 17, 2009 3:02 pm

Idejata ti e dobra ama taka mislam deka nema da ima igraci mnogu ke praat leave ke se razgleda ova Wink i ke vidime
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wantmix.macedonianforum.net
Sponsored content
Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!!   Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!! Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријавување ПРАВИЛА!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Want to Play ? :: Пријави се за игра!!!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions