Играј mix со најдобрите
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правила на форумот

Go down 
АвторПорака
BURL3
Admin
avatar

Број на мислења : 83
Join date : 2009-11-17
Age : 22
Местолокација : Kocani

ПишувањеПредмет: Правила на форумот   Вто Ное 17, 2009 9:16 am

Секое правило мора да биде почитувано , доколку се случи обратното ке има санкции.

Забрането е:

1.Рекламирање на други форуми,блогови и веб страни без дозвола.
2.Спамирање и флодирање на места каде што не е потребно.
3.Различни навреди од политичка , национална , навивачка и други врсти.
4.Доколку отварате нова тема прво разгледајте дали ја има истата отворено или не.Ако ја има отворено истата тема два пати темата ке биде избришана од страна на администраторите/модераторите.
5.Рекламирање на различни содржини како порно (ХХХ) и други права.
6.Да не се пишуваат постови кои немаат врска со темата.
7.Гледајте да не го употребувате КАПС ЛОК во темите.

Ви благорадам однапред.

Плеј Микс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.ezone.com.mk www.insomniapro.com www.extreme-arena.co
 
Правила на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Gaming :: ПРАВИЛА И ОДНЕСУВАЊЕ НА ФОРУМ-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create a blog