Играј mix со најдобрите
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke

Go down 
АвторПорака
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 9:48 am

Код:
Time - Vreme : 6h! - 18h
Map : de_nuke
5on5
Team A : BURL3 , strong , fKS , kNFbRE , gavoL  = TEAM FULL
Team B : Battery low  , vkr , maxteridoN , LUDI FILIP , vacy = TEAM FULL
Admin : vkr
Server : 62.162.150.227:27041 Ke se igra na ovoj server !
Password : play ! Ке добиете кога ке бидат пријавени 10+ играчиSITE IGRACI DA VLEZAT NA SERVER KOJ NE VLEZI BAN 2DENA OD FORUM! I NEMA IGRA


Последната промена е направена од VKRRR на Вто Ное 17, 2009 1:36 pm. Мислењето е променето 5 пати.
Вратете се на почетокот Go down
http://wantmix.macedonianforum.net
BURL3
Admin
BURL3

Број на мислења : 83
Join date : 2009-11-17
Age : 23
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 10:01 am

nick: BURL3
team: A
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ezone.com.mk www.insomniapro.com www.extreme-arena.co
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 10:03 am

Nick ; vkr
add B team
Вратете се на почетокот Go down
http://wantmix.macedonianforum.net
Battery low :]

Battery low :]

Број на мислења : 49
Join date : 2009-11-17

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 10:03 am

Nick : Battery low
Team B!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.wantmix.forumotion.ne
Battery low :]

Battery low :]

Број на мислења : 49
Join date : 2009-11-17

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 10:12 am

Nick : Darew
add Team B!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.wantmix.forumotion.ne
strongБрој на мислења : 1
Join date : 2009-11-17

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 10:25 am

nick: strong
add A team
Вратете се на почетокот Go down
fksБрој на мислења : 1
Join date : 2009-11-17

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 10:42 am

nick fKS -.-
Team A adddddd Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
maxteridoNБрој на мислења : 11
Join date : 2009-11-17

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Prijavuvanje za mix   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 11:13 am

nick: maxteridoN
/add Team B bounce
Вратете се на почетокот Go down
kNFBRE

kNFBRE

Број на мислења : 20
Join date : 2009-11-17
Age : 23

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 11:24 am

nick : kNFBRE[A]

add A Team
Вратете се на почетокот Go down
LUDIFILIPБрој на мислења : 2
Join date : 2009-11-17

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: prijava   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 12:54 pm

nick:LUDI FILIP
add team B
Вратете се на почетокот Go down
gavolБрој на мислења : 1
Join date : 2009-11-17

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 12:57 pm

nick : gavol
add team A
Вратете се на почетокот Go down
vacyБрој на мислења : 1
Join date : 2009-11-17

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyВто Ное 17, 2009 1:32 pm

Nick: vacy
Team B add
Вратете се на почетокот Go down
BURL3
Admin
BURL3

Број на мислења : 83
Join date : 2009-11-17
Age : 23
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke EmptyСре Ное 18, 2009 9:48 am

62.162.150.227:27041
pw: play
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ezone.com.mk www.insomniapro.com www.extreme-arena.co
Sponsored content
PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_nuke
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Want to Play ? :: Пријави се за игра!!!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions