Играј mix со најдобрите
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Вицови за Чак Норис

Go down 
АвторПорака
Battery low :]

Battery low :]

Број на мислења : 49
Join date : 2009-11-17

Вицови за Чак Норис Empty
ПишувањеПредмет: Вицови за Чак Норис   Вицови за Чак Норис EmptyВто Ное 17, 2009 12:53 pm

1.Crnata dupka ja progoltuva zemjata,Chak Noris ja progoltuva nea
2.Znaete li koga ke dojde doma Brus li shto prvo gleda?Dali pod krevetot se krie Chak noris
3.Znaete li deka Chak Noris moze da go vozi kombeto od assault?
4.Chak Noris ne jade med-on gi djvaka pcelite
5.Chak Noris ne nosi saat-on odlucuva kolku e saatot

Evevi use malu

1.Чак Норис глумел во Титаник, он бил сантата мраз од кој потонал бродот.
2.Кога полицаец ќе го застане Чак Норис, он не покажува лична карта и возачка на полицаецот туку полицаецот на Чак Норис.
3.Зошто Чак Норис не оди во црква ?
- Зошто му го знае мобилниот на Господ!
4.Само Чак Норис има дадено гол меѓу нозе на ватерполо!
5.Што се случува кога Чак Норис ќе рипне од трети?
- Се качува на петти.
6.Чак Норис не пие текила, џвака кактуси.
7.Само Чак Норис може да бутне мокра рака во штекер и да не го мавне струја.
8.Чак Норис е корисник на Т-Мобиле, а броевите во кругот му се од Космофон и ВИП.
9.Чак Норис може да остави порака пред звучниот сигнал.
10.Што прави Чак Норис покрај прозор?
- Убива промаја.
11.Само Чак Норис мозе да кива со отворени оче

Доколку знаете уште оставете ги ; Позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.wantmix.forumotion.ne
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

Вицови за Чак Норис Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак Норис   Вицови за Чак Норис EmptyВто Ное 17, 2009 1:04 pm

Battery low :] напиша:

3.Znaete li deka Chak Noris moze da go vozi kombeto od cs_assault?HAHAHAHAHAHAH NA OVA BRAT Very Happy svaka cast
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wantmix.macedonianforum.net
vINCE Carter

vINCE Carter

Број на мислења : 7
Join date : 2009-11-17
Местолокација : Veles

Вицови за Чак Норис Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак Норис   Вицови за Чак Норис EmptyВто Ное 17, 2009 1:07 pm

Chuck Norris ja Hacknal NASA so Calcularot Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BURL3
Admin
BURL3

Број на мислења : 83
Join date : 2009-11-17
Age : 23
Местолокација : Kocani

Вицови за Чак Норис Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак Норис   Вицови за Чак Норис EmptyСре Ное 18, 2009 6:56 am

Cak Noris i Gospod igrale se i gospod otisol ALL IN i go ulozil svetot a Cak Noris na toa rekol RAISE!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.ezone.com.mk www.insomniapro.com www.extreme-arena.co
Sky-surfer

Sky-surfer

Број на мислења : 3
Join date : 2009-11-18

Вицови за Чак Норис Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак Норис   Вицови за Чак Норис EmptyЧет Ное 19, 2009 5:24 am

Zoso gospod se vika gospod ? -Deka Cak Noris bilo zafateno Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Вицови за Чак Норис Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак Норис   Вицови за Чак Норис Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Вицови за Чак Норис
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Gaming :: SPAM!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions