Играј mix со најдобрите
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Вицови

Go down 
АвторПорака
Battery low :]

Battery low :]

Број на мислења : 49
Join date : 2009-11-17

Вицови Empty
ПишувањеПредмет: Вицови   Вицови EmptyВто Ное 17, 2009 12:59 pm

Вицови

1.Биле си два протокали,едниот го згазиле и другиот му викал кај си бе дџус .
2.Зашто полицајците имат траки на панталоните ?-За да не ги облечат погршно.
3.Си биле 2-ца без 3-ца и останале во минус
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.wantmix.forumotion.ne
BURL3
Admin
BURL3

Број на мислења : 83
Join date : 2009-11-17
Age : 23
Местолокација : Kocani

Вицови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Вицови EmptyСре Ное 18, 2009 6:55 am

Odile 2 kravi po patot i ednata rekla:
-Muu!
-Drugata: tu mori mi go zema zborot od usta
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.ezone.com.mk www.insomniapro.com www.extreme-arena.co
sL0w

sL0w

Број на мислења : 7
Join date : 2009-11-18

Вицови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Вицови EmptyСре Ное 18, 2009 7:15 am

1.Sedat 2 cajkani vo kola i edeniot na drugiot mu vika:
- Da ne beshe Nikolas Tesla ti sega televizija po temnica ke gledashe Smile

2. Odat 2 jajca po ulica na 1 go znazilo kola, a na drugoto mu puknalo zholchkata od strav Smile

3. Si bule 2 cajkani i edniot na drugiot mu vika: Ako pogodish kolku kifli imam vo rakava ke ti gi dam dvete.

4. Plavusa odi po ulica i naednas paga vo sahta,posle 1 sat izlegvit celata iskrsena i velit: "more golema srekja sho shahtata bese otvorena inace kojznajt kako ke izlezev" SmileSmileSmileSmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.ezone.com.mk
Sponsored content
Вицови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вицови   Вицови Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Вицови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Gaming :: SPAM!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions