Играј mix со најдобрите
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Правила!!!

Go down 
АвторПорака
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

Правила!!! Empty
ПишувањеПредмет: Правила!!!   Правила!!! EmptyВто Ное 17, 2009 8:47 am

+ Сите играчи ке мораат да играт со ист ник на кантер страјк на миксовите
+ И ке има тема воте да гласате кој е најдобар бил на миксот и ке ставаме +3 бода +2 бода и +1 бод
+ Мислам дека ме сфатифте Фала позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wantmix.macedonianforum.net
 
Правила!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Want to Play ? :: Најдобрите 10играчи!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions