Играј mix со најдобрите
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT

Go down 
АвторПорака
maxteridoNБрој на мислења : 11
Join date : 2009-11-17

ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT Empty
ПишувањеПредмет: ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT   ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT EmptyЧет Ное 19, 2009 12:58 pm

turnirot ke pocne na 29ti.. noemvri.. 1000 denari od ekipa.. za poveke informacii zan_k15@hotmail.com ili na stim - garamax1 Smile afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lennox-_-

Lennox-_-

Број на мислења : 21
Join date : 2009-11-20
Age : 27
Местолокација : Skopje

ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT Empty
ПишувањеПредмет: Re: ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT   ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT EmptyПет Ное 20, 2009 8:36 am

maxteridoN напиша:
turnirot ke pocne na 29ti.. noemvri.. 1000 denari od ekipa.. za poveke informacii zan_k15@hotmail.com ili na stim - garamax1 Smile afroima li nagradi be druze Suspect
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://codeblack-gaming.forums-free.com/
broken

broken

Број на мислења : 12
Join date : 2009-11-17
Age : 25
Местолокација : Stip

ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT Empty
ПишувањеПредмет: Re: ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT   ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT EmptyСаб Ное 21, 2009 10:08 am

moze li web za turnirot ? ako ima podetalno da razgledam ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.ne-gaming.tk
Sponsored content
ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT Empty
ПишувањеПредмет: Re: ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT   ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
ESCAPE STRUMICA LAN TOURNAMENT
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Гејминг Настани :: Macedonian Gaming Zone Лан настани-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions