Играј mix со најдобрите
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno

Go down 
АвторПорака
BURL3
Admin
BURL3

Број на мислења : 83
Join date : 2009-11-17
Age : 23
Местолокација : Kocani

Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno EmptyПет Ное 20, 2009 7:06 am

Код:
Time - Vreme : 5h - 17:00h
Map: de_inferno
5on5
Team A: BURL3ZAMMM , gondar , sL0w , aNewOw , VKRRR = TEAM A FULL
Team B: Lennox , MARTEEN , battery low , abnormaL , bey00
Admin: BURL3
Server : 62.162.150.227:27041 Ke se igra na ovoj server !
Password : playmix


Код:
ATeam 15-15 BTeam


NAJDOBAR MIX DO SEA


Последната промена е направена од BURL3 на Пет Ное 20, 2009 10:03 am. Мислењето е променето 12 пати.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ezone.com.mk www.insomniapro.com www.extreme-arena.co
BURL3
Admin
BURL3

Број на мислења : 83
Join date : 2009-11-17
Age : 23
Местолокација : Kocani

Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno EmptyПет Ное 20, 2009 7:06 am

nick : BURL3ZAMMM
add team A
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ezone.com.mk www.insomniapro.com www.extreme-arena.co
Lennox-_-

Lennox-_-

Број на мислења : 21
Join date : 2009-11-20
Age : 27
Местолокација : Skopje

Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Lennox   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno EmptyПет Ное 20, 2009 7:10 am

Team b
Lennox-_-
Вратете се на почетокот Go down
http://codeblack-gaming.forums-free.com/
gondarБрој на мислења : 5
Join date : 2009-11-19

Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno EmptyПет Ное 20, 2009 7:19 am

Nick gondar
Add team A
Вратете се на почетокот Go down
sL0w

sL0w

Број на мислења : 7
Join date : 2009-11-18

Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno EmptyПет Ное 20, 2009 7:33 am

Add Team A!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.ezone.com.mk
aNewOw

aNewOw

Број на мислења : 4
Join date : 2009-11-18
Age : 24
Местолокација : ko4ani

Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno EmptyПет Ное 20, 2009 7:47 am

Nick: aNewOw
add team A
Вратете се на почетокот Go down
MARTEENБрој на мислења : 1
Join date : 2009-11-20

Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno EmptyПет Ное 20, 2009 7:48 am

Nick: MARTEEN

add team B
Вратете се на почетокот Go down
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno EmptyПет Ное 20, 2009 8:04 am

add A TEAM
Вратете се на почетокот Go down
http://wantmix.macedonianforum.net
Battery low :]

Battery low :]

Број на мислења : 49
Join date : 2009-11-17

Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno EmptyПет Ное 20, 2009 8:18 am

add B TEAM!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.wantmix.forumotion.ne
Sponsored content
Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno   Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Playmix DATA - 20 Petok 17:00 map : de_inferno
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Want to Play ? :: Пријави се за игра!!!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions