Играј mix со најдобрите
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno

Go down 
АвторПорака
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno EmptyВто Ное 17, 2009 9:04 am

Код:
[color=red]
Time - Vreme : 5h! - 17h
Map : de_inferno
5on5
Team A : vkr , BURL3 , Busilica , vENTURA - edit 0
Team B : MAZZ1  , demolation, eventide , empty , Battery low
Admin : vkr
Server : 62.162.150.227:27041 Ke se igra na ovoj server !
[color=red]Password : play [/color]
[/color]


Koj ne se pojavi na mixot! SLEDI BAN OD KAZNA 2DENA Smile !


Последната промена е направена од VKRRR на Сре Ное 18, 2009 8:53 am. Мислењето е променето 7 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wantmix.macedonianforum.net
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno EmptyВто Ное 17, 2009 9:05 am

Nick : vkr
ADD TEAM A!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wantmix.macedonianforum.net
BURL3
Admin
BURL3

Број на мислења : 83
Join date : 2009-11-17
Age : 23
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno EmptyВто Ное 17, 2009 9:07 am

Ник: BURL3
ADD team : A
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.ezone.com.mk www.insomniapro.com www.extreme-arena.co
BusilicaБрој на мислења : 1
Join date : 2009-11-17

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno EmptyВто Ное 17, 2009 9:12 am

nick: Busilica^
ADD TEAM .. A
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno EmptyВто Ное 17, 2009 9:12 am

nick FILTERRR!
team: A
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wantmix.macedonianforum.net
V3NTURAБрој на мислења : 2
Join date : 2009-11-17
Age : 28
Местолокација : Skopje

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno EmptyВто Ное 17, 2009 9:16 am

Nick V3NTURA

Team A
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno EmptyВто Ное 17, 2009 9:45 am

nick MAZZ1
team B

__________________________________________


nick : demolation
Team B

__________________________________________

Nick : Battery low
Team b

I u indnina gi molam userite da pisuvat kaj so treba prijavuvanje
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wantmix.macedonianforum.net
BURL3
Admin
BURL3

Број на мислења : 83
Join date : 2009-11-17
Age : 23
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno EmptyВто Ное 17, 2009 9:47 am

eventide add team bPrijavuvanje zavrasi ! ! ! ! !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.ezone.com.mk www.insomniapro.com www.extreme-arena.co
VKRRR
Admin


Број на мислења : 42
Join date : 2009-11-17
Age : 24
Местолокација : Kocani

PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno EmptyСре Ное 18, 2009 8:34 am

BURL3 напиша:
eventide add team bPrijavuvanje zavrasi ! ! ! ! !


SITE IGRACI
62.162.150.227:27041 PW : play
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://wantmix.macedonianforum.net
Sponsored content
PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty
ПишувањеПредмет: Re: PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno   PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
PlayMix , DATA 18 - Sreda , Map : de_inferno
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Want to Play ? :: Пријави се за игра!!!-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions